KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12779391
nr 1277 9391
Färgetsningar
2 st, Alexandra Kern. Signerad, numrerad 1/200. Motivet: 25,5x19,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:13:43
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)